Profilo KM1550 Kıyma Makinesi
Profilo KM1550 Kıyma Makinesi
Profilo KM1550 Kıyma Makinesi
Profilo KM1550 Kıyma Makinesi

Profilo KM1550 Kıyma Makinesi

Marka : PROFİLO
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)

  • Kaymayı engelleyen lastik ayaklar sayesinde sarsıntısız çalışma özelliği
  • 3,8mm ve 8mm kalınlıklarında 2 adet kıyma diski
  • Doğrama, kesme, rendeleme, dilimleme için 4 farklı kesme diski
  • Sosis / sucuk yapma aparatı

:

Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesi

Sağlam Çalışma Avantajı

Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesinin kaymayı önleyen plastik ayakları vardır. Bu sayede et kıyma ve diğer işlemlerinizi yaparken sarsıntı olmadan daha zahmetsiz bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz

Farklı Çeşitlerde Diskler

3,8 mm ve 8 mm kalınlıklarında 2 farklı diske sahip olan Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesi, farklı kalınlıklarda kıyma elde etmenizi sağlar. Bu sayede kıymayı kullanacağınız alana göre kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesi Kesme Diskleri

4 farklı kesme diski bulunan Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesi; doğrama, kesme, rendeleme ve dilimleme işlemleriniz için ideal seçimdir. Bu sayede tek bir makineyle birden fazla ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Sosis ve Sucuk Yapma İşlevi

Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesinin sucuk ve sosis yapma aparatını kullanarak evde kendi yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Temizliğinden ve sağlıklı oluşundan emin olarak sucuk ve sosis yemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kolay Temizlenir

Profilo KM1550 Et Kıyma Makinesinin temizliği oldukça zahmetsizdir. Parçaları kolay bir şekilde birbirinden ayırabilir ve muslukta yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda geri takmak da çok basittir. Bu sayede hijyenik bir kullanım gerçekleştirdiğinizden emin olabilirsiniz.

Benzer Ürünler